| Stock |
9.979 |
| Code | 32.304.23 |
| Model | JO-JO |
| Description | JO-JO isch es traditionells Spielzüüg, bekannt bi allne Generatione. Us Holz gmacht bietet es langlebigi Nutzig und dienst als umweltfrüündlichi Alternative zu Plastikspielzüüg. Sin eifache Schnuermechanismus macht s eifach zum Spile, währed s Design viel Platz für Bedrucke bietet, was es zu emene geignete Promoartikel für Chind und Markekampagne macht. Wichtigi Eigeschafte: Material: Holz • Klassische Schnuermechanismus |
| Color | Königsblau |
| Dimension | Ø 5 x 2.5 cm |
| Package | 500/250/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Material | Holz |
| Standard | CE-Zertifikat |
| Bar code | 8605040062289 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Siebdruck, Tampondruck |
| Pieces per carton | 500 pieces |
| Carton dimensions | 0.425 x 0.3 x 0.405 m |
| Carton gross weight | 18.80 kg |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 950300999000 |