| Stock |
232 |
| Code | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Color | Beige |
| Dimension | 122 x 54 cm |
| Package | 2 |
| Net weight | 3.48 kg |
| Material | Holz |
| Thema | Hergestellt in Europa, Sublimation |
| Bar code | 8605040046531 |
| Empfohlener Drucktyp | Sublimation |
| Pieces per carton | 2 pieces |
| Carton dimensions | 0.6 x 0.07 x 1.25 m |
| Carton gross weight | 7.68 kg |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Country of origin | Polen |
| HS code | 940169000000 |