| Stock |
8.387 |
| Code | 33.173.10 |
| Model | MEGANE |
| Description | Rectangular metal key holder with gently rounded edges. The front features a thermosensitive PU leather plate, while the back is made of shiny metal, giving it a sophisticated, professional appearance. Key holder is packed in a gift envelope. Key features: Key holder • Zinc alloy • Rectangular shape • Thermo-sensitive PU leather • Shiny metal back • Sophisticated design • Packed in a gift envelope |
| Color | Black |
| Dimension | 6.6 x 2.5 x 0.4 |
| Package | 300/50/1 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Material | Thermo sensitive PU, Metal |
| Print type | Laser engraving |
| Bar code | 8605040021286 |
| Recommended print type | Laser engraving |
| Recommended print dimension | 2.5 x 1.2 |
| Pieces per carton | 300 pieces |
| Carton dimensions | 0.31 x 0.165 x 0.41 m |
| Carton gross weight | 8.72 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 732620009000 |