| Stock |
7.740 |
| Code | 34.789.71 |
| Model | TASK |
| Description | Note set with spiral binding and hard covers made of recycled high-quality cardboard, designed for organizing tasks at school, in the office or at home. The combination of larger and mini sticky notes in multiple bright colors allows clear marking and structured organization of information. Key features: Note set • Spiral binding • Hard cover made of recycled cardboard • 100 large sticky notes in 4 bright colors • 125 mini sticky notes in 5 bright colors • Practical organization solution |
| Color | Beige |
| Dimension | 10.7 x 8 x 2.5 cm |
| Package | 100/50/1 |
| Net weight | 0.07 kg |
| Print type | Screen printing, Digital printing |
| Bar code | 8605073844456 |
| Recommended print type | Digital printing, Screen printing |
| Pieces per carton | 100 pieces |
| Carton dimensions | 0.265 x 0.27 x 0.46 m |
| Carton gross weight | 7.54 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 482010300000 |