| Stock |
15.741 |
| Code | 10.083.10 |
| Model | 521 |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1 x 14.5cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Material | Plastik |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Bar code | 8605025614458 |
| Empfohlener Drucktyp | Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.5 cm |
| Pieces per carton | 1000 pieces |
| Carton dimensions | 0.31 x 0.18 x 0.44 m |
| Carton gross weight | 9.26 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960810920000 |