| Code | 57.097.20-0/3M |
| Model | BAMBOLINO |
| Brand | EXPLODE |
| Color | Blau |
| Package | 100/10/1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Material | Baumwolle |
| GSM | 180 g/m2 |
| Geschlecht | Kinder |
| Thema | Kinder |
| Bar code | 8605073870653 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Transferdruck |
| Pieces per carton | 100 pieces |
| Carton dimensions | 0.4 x 0.075 x 0.6 m |
| Carton gross weight | 5.02 kg |
| Carton volume | 0.02 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 611120900000 |