Position: Rückseite
Print type: Heissprägefolie
Number of colors: 3
Print size: 6 x 5 mm
| Stock |
46.177 |
| Code | 10.145.10 |
| Model | BAY |
| Description | De Chugelschriber BAY isch es hochwertigäs Werbemodell vo de italienische Marke MAXEMA, hergschtellt i de Italiä und designed für gschäftlichi und repräsentative Gebruch. Us ungiftigem, hochwiderstandsfähigem ABS-Kunststoff hergschtellt, gwährleischtet er Langläbigkeit und Zueverlässigkeit im alltägliche Gebruch. D 1 mm Spitze sorgt für klars und glichmässiges Schriibe, während de X-20 Nachfüllmine e Schriibliänge vo bis zu 2'000 Meter bietet, was dä Chugelschriber zu re üsserst praktische Lösig für langzitigi Gebruch macht. D blaui Tinte erfüllt d Standard-Büroanforderige, während d matti Oberflächi und d breiti Farbpalette e eifachi Aapassig a verschiedeni Werbkampagne und Markeidentitäte ermögliche. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Italienischi Marke MAXEMA • Hergschtellt i de Italiä • Material: ungiftiger, hochwiderstandsfähiger ABS-Kunststoff • Spitzegrössi: 1 mm • X-20 Refill • Schriibliänge bis zu 2'000 m • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Brand | MAXEMA |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 1.1 x 13.5cm |
| Package | 1000/100 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Material | Plastik |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Thema | Hergestellt in Italien |
| Bar code | 8605025688435 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 2.5 x 0.6 cm |
| Pieces per carton | 1000 pieces |
| Carton dimensions | 0.33 x 0.23 x 0.4 m |
| Carton gross weight | 10.42 kg |
| Carton volume | 0.03 m3 |
| Country of origin | Italien |
| HS code | 960810920000 |