| Stock |
45.983 |
| Code | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Description | De Bleistift BLACKY isch es qualitativs Werbeschriibgerät, ideaal für alltäglichi Gebruch, Schuel und Werbkampagne. Us hochwertigem Holz hergschtellt, bietet er en natürlichs Gfüehl und zueverlässigs Schriibe. De schwarzi Farb git em es moderns und professionells Ussehe. Wichtigschti Eigeschafte: Bleistift • Material: Holz • Schwarzi Farb • Ideal für alltäglichi und promotionelli Gebruch |
| Color | Schwarz |
| Dimension | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Package | 1000/50 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Material | Holz |
| Produktart | Holz |
| Bar code | 8605025612614 |
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.5 cm |
| Pieces per carton | 1000 pieces |
| Carton dimensions | 0.24 x 0.21 x 0.29 m |
| Carton gross weight | 5.54 kg |
| Carton volume | 0.01 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 960910100000 |