| Stock |
1.991 |
| Code | 34.795.10 |
| Model | HYPERNOVA |
| Color | Schwarz |
| Package | 8/1 |
| Net weight | 0.45 kg |
| Material | Glas, Plastik |
| Produktart | Output USB |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Bar code | 8605073898862 |
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |
| Pieces per carton | 8 pieces |
| Carton dimensions | 0.32 x 0.235 x 0.615 m |
| Carton gross weight | 4.18 kg |
| Carton volume | 0.05 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 940542390000 |