| Stock |
19.695 |
| Code | 32.182.20 |
| Model | SANDY |
| Description | SANDY isch en ufbloosbari Ball, perfekt für de Summer, sonnigi Tääg, Strand, Spass und Usflüg i d Natur. Dank sinere eifache Nutzig und Transportierbarkeit isch er es super Accessoire für Summerevents und Promoaktivitäte. D Oberflächi vom Ball isch geignet für Siebdruck, was es klaars und effektivs Branding ermöglicht. Wichtigi Eigeschafte: Material: PVC |
| Color | Blau |
| Dimension | Ø 30cm |
| Package | 200/50/1 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Material | PVC |
| Bar code | 8605040012529 |
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 6 x 6 cm |
| Pieces per carton | 200 pieces |
| Carton dimensions | 0.33 x 0.35 x 0.32 m |
| Carton gross weight | 11.08 kg |
| Carton volume | 0.04 m3 |
| Country of origin | China |
| HS code | 950662000000 |